Essentia Universal Kit

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GC
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 375,00 zł 405,00 zł

1 odcień, 3 mocne opcje do wszystkich wskazań w bocznym odcinku zębów

NOWOŚĆ!

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

Essentia Universal shade jest doskonałym rozwiązaniem do odbudowy zębów bocznych: jeden odcień z niezwykłą zdolnością adaptacji, teraz dostępny w trzech różnych lepkościach. Dzięki zastrzeżonej technologii obróbki wypełniacza i zastosowaniu ultra drobnych cząsteczek, właściwości fizyczne Essentia HiFlo i Essentia LoFlo są wyższe niż właściwości Essentia Universal, co potwierdza, że wszystkie lepkości mogą być bezpiecznie stosowane do wszystkich wskazań.

Essentia HiFlo jest kompozytem płynnym o wysokiej zwilżalności, idealnym pod względem łatwej adaptacji do powierzchni opracowanego ubytku i zapływania do wąskich
ubytków. Zapewnia nie tylko doskonałe właściwości użytkowe, ale także najwyższą wytrzymałość przy wysokiej nieprzepuszczalności dla promieni rtg wynoszącej
ponad 300% Al, co znacznie ułatwia diagnostykę próchnicy wtórnej.

Essentia LoFlo jest dającym się wstrzykiwać kompozytem o niskiej płynności, optymalnym, gdy potrzebny jest materiał tiksotropowy - na przykład do wypełnień ubytków przyszyjkowych. Wykazuje minimalną ścieralnoć, co gwarantuje trwałe odbudowy nawet na powierzchniach żujących.

Essentia jest kompozytem o konsystencji pasty i uproszczonej koncepcji 7-odcieniowej. Jego uniwersalny odcień idealnie komponuje się z tkanką zęba a konsystencja sprawia, że poddaje się upychaniu - idealny do monochromatycznych uzupełnień zębów bocznych.

 

Dostępne opakowanie: Zestaw Essentia Universal shade
1 strzykawka (2 ml) Essentia HiFlo w odcieniu Universal,

1 strzykawka (2 ml) Essentia LoFlo w odcieniu Universal,

1 strzykawka (2 ml) Essentia Universal