G-aenial Universal Flo / 10 x 2ml (dowolne kolory) + 4 x G-aenial Universal Flo A2 lub A3 GRATIS

Promocja 01.07.2022-31.12.2022

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

  • Producent:

    GC
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 2 129,63 zł 2 300,00 zł
  • szt.

G-aenial Universal Flo

Oferuje wyjątkowe połączenie lepkości płynnego materiału umożliwiającej łatwą i wygodną aplikację wraz z doskonałymi właściwościam fizycznymi zapewniającymi niezawodne i trwałe odbudowy.

Wskazania:

  • jako materiał do bezpośredniej odbudowy wszystkich ubytków klasy I, II, III, IV i V
  • do wypełnień minimalnie inwazyjnych
  • do szynowania (unieruchamianie rozchwianych zebów)

Trwałość i wytrzymałość:

Główne obawy u dentysty stosującego płynny kompozyt budzi trwałość i skuteczność uzyskanej z niego odbudowy. G-aenial Universal Flo mimo płynnej konsystencji wykazuje parametry fizyczne standardowego materiału kompozytowego. Jest to możliwe dzięki strukturze, ilości i rozproszeniu cząsteczek wypełniacza.

Płynność i aplikacja:

Lepkość G-aenial Universal Flo jest bardzo starannie wyważone w celu uzyskania materiału, który płynie łagodnie umożliwiając łatwe umiejscowienie w ubytku. A jednocześnie materiał jest w dużym stopniu tiksotropowy, nie rozlewa się i pozostaje w miejscu oraz zachowuje nadany kształt.

Polerowalność:

G-aenial Universal Flo charakteryzuje bardzo wysoki stopień połysku i wskaźnik utrzymania połysku. Szybkość i łatwość z jaką uzyskuje się połysk jest imponująca.

Dostępne kolory: A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, C3, AO2, AO3, BW, CV, JE, AE.

 

Dostępne opakowanie: 10 x strzykawka 2ml (w dowolnym kolorze - prośba o podanie kolorów w uwagach przy składaniu zamówienia)

Dodatkowo do końca grudnia 2022 - 4 strzykawki G-Aenial Universal Flo (A2 lub A3) dosyłane bezpośrednio z biura GC Poland