O sklepie

Firma Techdent Center zajmująca się sprzedażą materiałów stomatologicznych i protetycznych, właściciel sklepu internetowego tech-dent.pl zaprasza Państwa do składania zamówień zarówno poprzez stronę naszego sklepu, jak również telefonicznie pod numerem 22 869 0765. Infolinia ta została specjalnie uruchomiona w celu ułatwienia kontaktu z nami, składania zamówień telefonicznie dla wszystkich tych z Państwa, którzy preferują tę formę komunikacji. Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ulicy Głogowskiej 44, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie, zwykle do dwóch dni roboczych. Na terenie Warszawy dostarczają je Państwu nasi kurierzy, natomiast przesyłki na terenie Polski dostarcza w naszym imieniu firma kurierska – aktualnie współpracujemy z GLS Poland.

W chwili obecnej udostępniamy Państwu nową wersję sklepu internetowego. Cenne będą zatem wszystkie uwagi na temat jego funkcjonowania – prosimy pisać na adres biuro@tech-dent.pl.

Zapraszamy do współpracy!