Zwroty

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

WZÓR POUCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

 Prawo odstąpienia od umowy

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu, wysyłając oświadczenie o odstąpieniu od umowy pocztą lub pocztą elektroniczną, na adresy:

TECHDENT CENTER

TASIEMSKI, PIETRUCZUK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Głogowska 44,

01-743 Warszawa

e-mail: biuro@tech-dent.pl

  1. Celem odstąpienia od umowy mogą Państwo skorzystać z FORMULARZA ZWROTU TOWARU.pdf / FORMULARZA ZWROTU TOWARU.doc (prosimy kliknąć w wybrany link), jednak nie jest to obowiązkowe.
  2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie przez Państwa oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie wskazanym dla tejże czynności (14 dni).

 Skutki odstąpienia od umowy

  1. W przypadku odstąpieniu od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy.
  2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  3. Prosimy o odesłanie produktu na adres TECHDENT CENTER Spółka jawna TASIEMSKI PIOTR, TASIEMSKI JAKUB Głogowska 44, 01-743 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
  4. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.