Amelogen Plus / uzup. 2,5g

Amelogen Plus to nowy estetyczny kompozyt przeznaczony do wypełniania ubytków w zębach przednich i bocznych.

  • Producent:

    Ultradent
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 60,00 zł brutto
  • Cena netto: 88,89 zł 96,00 zł
  • szt.

Amelogen Plus to nowy estetyczny kompozyt przeznaczony do wypełniania ubytków w zębach przednich i bocznych. Materiał charakteryzuje się wygodną, gęstą konsystencją, nie przylega do narzędzi, co ułatwia wypełnianie ubytków. Zaletą kompozytu jest także jego wysoka polerowalność. Przeznaczony jest do pracy zarówno techniką tradycyjną z wykorzystaniem kolorów zębinowych, jak i techniką warstwową przy uwzględnieniu kolorów zębinowych, szkliwnych (enamel) i przeziernych (trans), co pozwala na odtwarzanie naturalnej warstwowości w obrębie tkanek zęba. Amelogen wyróżnia również budowa strzykawki, która zaopatrzona jest w ochronny kołnierz z białego tworzywa, co zapobiega przedostawaniu się czarnych fragmentów strzykawki do wypełnienia oraz w podzielony na cztery części wylot, co z kolei ułatwia nabieranie materiału na narzędzie.

Wskazania: wypełnienia ubytków w zębach przednich i tylnych; wypełnienia w technice bezpośredniej, odtwarzanie warstwowości - naturalnych zjawisk optycznych występujących w obrębie tkanek zęba.

Strzykawka 2,5g

Dostępne kolory: A1, A2, A3, A4, A5, B1, C2, Opaque White - opakerowy biały, Enamel White - szkliwny biały, Enamel Neutral - szkliwny neutralny, Enamel Gray - szkliwny szary, Translucent White - przezierny biały, Translucent Gray - przezierny szary, Translucent Orange - przezierny żółty