Aquasil Ultra+ Kit (2 x 250ml + 1 x 50ml LV/XLV)

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

  • szt.
  • Cena netto: 314,81 zł 340,00 zł

Aquasil Ultra + Smart Wetting Impression Material

- nowa, ulepszona masa wyciskowa VPS.

Przeznaczona jest do stosowania we wszystkich technikach pobierania wycisków protetycznych. Spośród dostępnych na rynku mas wyróżnia się najwyższą hydrofilnością w jamie ustnej dzięki niskiemu kątowi zwilżania.

Specjalna formuła materiału zapobiega zatrzymywaniu pozostałości płynu na powierzchni preparacji podczas pobierania wycisku.
Pozwala to na wysoce precyzyjne odwzorowanie pola protetycznego w wilgotnym środowisku jamy ustnej przy zastosowaniu retrakcji z użyciem pasty lub innych materiałów. Zapobiega także powstawaniu szczelin oraz pęcherzyków wzdłuż brzegu preparacji umożliwiając uzyskanie doskonałych rezultatów nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii wielofunkcyjnej sieci wiązań masa jest wysoce odporna na rozerwania - nawet w miejscach o najniższej grubości warstwy. Ogranicza to ryzyko wystąpienia uszkodzeń wycisku podczas uwalniania go z jamy ustnej i modelu gipsowego oraz umożliwia precyzyjne dopasowanie wykonywanych uzupełnień protetycznych.
 

Dostępne opakowania:

Zestaw Soft Putty / XLV Kit
2 x 250 ml (baza i katalizator)
1 x 50 ml masa korekcyjna
6 x końcówka do mieszania

lub

Zestaw Soft Putty / LV Kit
2 x 250 ml (baza i katalizator)
1 x 50 ml masa korekcyjna
6 x końcówka do mieszania

 

Uwaga! Zestaw dostępny jest także w promocji!!!