Dysza do piaskarki EMS Air-Flow MAX

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

  • Producent:

    EMS
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 2 916,67 zł 3 150,00 zł
  • szt.

Dysza (rękojeść) do piaskarek EMS AIR-FLOW MAX. Umożliwia wodzie i cząsteczkom piasku AIR-FLOW PLUS przemieszczanie się w wysoce zorganizowany sposób po prostym torze, eliminując niepożądane turbulencje i chaotyczne ruchy. Bardzo precyzyjny, laminarny strumień pozostaje pod całkowitą kontrolą operatora, docierając do powierzchni zabiegowej w dokładnej, skoncentrowanej oraz liniowej wiązce, redukując przy tym emisję aerozolu. Kanał przepływu piasku w kształcie teleskopu pozwala na zachowanie maksymalnej skuteczności przy krótszym czasie zabiegu. Przetestowana, ergonomiczna konstrukcja, z węższą rękojeścią i redukcją wagi. Nowa dysza jest znacznie bardziej efektywna, a przy tym wyjątkowo cicha.
Niezrównany i opatentowany wylot dyszy.

Unikalny sześciokątny projekt, który ogranicza rozpryskiwanie się aerozolu podczas zabiegu.
Precyzyjnie zainscenizowany kanał proszkowy

Nowa konstrukcja kanału proszku , która zapewnia najlepsze połączenie maksymalnej wydajności z krótszego czasu obróbki, zmniejszenie zużycia proszku i zwiększenie opłacalności.
Smukły i lekki korpus

Ergonomiczny designe z cieńszym chwytu i zredukowaną wagą, który zwiększa łatwość obsługi i komfortu podczas długotrwałego użytkowania. W pełni kontrolowany strumień wody i strumień proszku zapewniają optymalną widoczność leczonego obszaru.
Redukcja szumów

Sprawia że użytkowanie jest znacznie wydajniejsze i zadziwiająco ciche.

Dysza do piaskarki EMS - Air Flow Master Piezon / S1 / S2 / ONE / Master Prophylaxis

 

Zestaw zawiera: Dysza AIRFLOW MAX, piasek EMS PLUS 400g, Biofilm Disclosure

 

Numer katalogowy: FS-475