Essentia / 10 x 2ml (dowolne kolory ) + GRATIS: 3 x Essentia 2ml (U)

PROMOCJA: styczeń - czerwiec 2024

Cena nie podlega dodatkowym rabatom.

 • Producent:

  GC
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 200,00 zł brutto
 • Cena netto: 2 083,33 zł 2 250,00 zł
 • szt.

PROMOCJA: przy zakupie 10 strzykawek Essentia (2ml) (dowolne kolory - prosimy o ich podanie w uwagach do zamówienia)

GRATIS: 3 x Essentia 2ml w kolorze U dosyłane bezpośrednio z biura GC Poland.

 

Światłoutwardzalny, nieprzepuszczalny dla promieni rtg uniwersalny kompozyt do estetycznej odbudowy warstwowej ze zredukowaną paletą odcieni.
Essentia, to innowacyjna koncepcja, która nie opiera się już na tradycyjnym kolorniku Vita®, lecz na prostym zestawie siedmiu odcieni stworzonych z myślą o naśladowaniu naturalnych zębów w każdym wieku pacjenta. Każdy odcień Essentia to unikalne połączenie zalet użytkowych i właściwości optycznych. Odcienie zębiny różnią się nasyceniem barwy i stopniem przezierności, odpowiednio do zmian zachodzących w naturalnej zębinie wraz z wiekiem pacjenta. Odcienie szkliwne zapewniają optymalną przezierność i wprowadzają efekt witalności do odbudowanych zębów. Liner maskujący dzięki płynnej konsystencji i wysokiej zawartości wypełniacza umożliwia pokrywanie cienką, opakerową warstwą niedoskonałości i przebarwień.

7 odcieni dla uzyskania 90% uzupełnień
3 odcienie zębiny dla zapewnienia nasycenia barwy i opakerowości: LD (jasna zębina), MD (średnia zębina), DD (ciemna zębina)
2 odcienie szkliwne dla zapewnienia przezierności i efektu witalności: LE (jasna szkliwo), DE (ciemne szkliwo)
1 odcień uniwersalny do wszystkich małych wypełnień i odbudów w odcinku bocznym: U (uniwersalny)
1 odcień maskujący do maskowania przebarwień: ML (liner maskujący)

 • Odcienie zębinowe & odcień uniwersalny:

Umiarkowana lepkość i doskonały efekt dopasowania koloru dzięki mikro-hybrydowej kompozycji. Odcień Uniwersalny jest bardziej gęsty dla łatwej aplikacji w odcinku bocznym.

 • Odcienie szkliwne:

Bardziej przezierne odcienie szkliwne nadają efekt witalności. Zapewniają wysoki połysk i wyższą odporność na ścieranie dzięki połączeniu ultradrobnych i prepolimeryzowanych wypełniaczy o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

 • Masking Liner:

Gęstość umożliwia iniekcję a perfekcyjna opakerowość maskowanie niedoskonałości. Ultradrobne cząstki wypełniacza są równomiernie rozproszone wewnątrz
matrycy żywicy dzięki wyjątkowej technologii obróbki powierzchni wypełniacza.