Injection Moulding Kit

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

  • Producent:

    GC
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 510,00 zł brutto
  • Cena netto: 462,96 zł 500,00 zł
  • szt.

Zestaw techniki modelowania iniekcyjnego.

GC Exaclear
EXACLEAR to innowacyjny, przezroczysty materiał silikonowy, który spełnia wysokie wymagania estetyczne, jednocześnie ułatwiając osiągnięcie doskonałych rezultatów. Jego niesamowita przejrzystość sprawia, że jest szczególnie skuteczny w złożonych sytuacjach klinicznych, takich jak przypadki zużycia, złożone morfologie i trudne estetyczne przypadki. Jego wszechstronność w użyciu sprawia, że jest to idealny produkt do stosowania przez dentystę, technika laboratoryjnego, ortodonty lub implantologa. Dzięki przejrzystości, łatwości obsługi i sztywności po ustawieniu, EXACLEAR znacznie upraszcza skomplikowane procedury i zapewnia płynność pracy.

Preparat EXACLEAR stosowany wraz z kompozytem G-eanial Universal Injectable, umożliwia tworzenie wypełnień estetycznych jako okleiny pośrednie, ale szybszych, tańszych i wykorzystujących mniej inwazyjne preparaty.

Przezroczystość EXACLEAR pozwala sprawdzić każdy najmniejszy szczegół i zapobiega tworzeniu się warstwy inhibującej tlen, ułatwiając w ten sposób ostateczne polerowanie. G-eanial Universal Injectable doskonale nadaje się do tej techniki ze względu na tiksotropię, wytrzymałość i połysk.

 

Dostępne opakowanie:
3 × 1ml G-aenial Universal Injectable kolory A1, A2, A3
1 × 48 ml Exaclear w naboju
3 × końcówki mieszające