Lampa polimeryzacyjna Translux Wave Led

 Cena nie podlega dodatkowym rabatom.

  • Cena netto: 1 111,11 zł 1 200,00 zł
  • szt.

Lekka, bezprzewodowa, ergonomiczna i zaawansowana technicznie lampa polimeryzacyjna.

Lampa polimeryzacyjna Translux Wave LED służy do polimeryzacji światłem materiałów stomatologicznych i została zaprojektowana, aby zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo podczas wykonywania wypełnień. Wbudowany radiometr zapewnia idealną wydajność tworzenia perfekcyjnych odbudów.

  • Kompaktowa budowa: Lekka i ergonomiczna konstrukcja w kształcie długopisu gwarantuje swobodę obsługi nawet w delikatnej dłoni. Dodatkowo, obracana głowica w zakresie 360° zwiększa możliwość dostępu do zębów trzonowych.
  • Obsługa jednym przyciskiem: Jeden wygodny przycisk do uruchamiania lampy oraz jej programowania pozwala na wybór czasu utrwalania 10 lub 20 sek. Diody LED sygnalizują tryb pracy.
  • Bezprzewodowa: Brak przewodu zapewnia maksymalną swobodę ruchu.

Translux Wave jest wyrobem medycznym przeznaczonym do utwardzania stomatologicznych materiałów światłoutwardzalnych. Translux Wave jest bezprzewodową lampą LED o dużej mocy z wąskim spektrum emisji w zakresie długości fali świetlnej 440 – 480 nm, która jest dokładnie dopasowana do spektrum absorpcji fotoinicjatora kamforochinonu.

Zastosowanie:
Lampa Translux Wave jest przeznaczona do polimeryzacji światłoutwardzalnych materiałów do uzupełnień: kompozytów, cementów uszczelniających, cementów łączących i uszczelniaczy.

Translux Wave:
Łatwa obsługa dzięki ergonomicznej rękojeści
Ergonomiczny światłowód o kącie nachylenia 70°
W pełni obrotowy światłowód (360°)
Bezprzewodowa rękojeść
Jeden wygodny i intuicyjny przycisk do sterowania
Wbudowany radiometr
Krótki czas ładowania akumulatora
Wydajny akumulator litowy (Li-ion)

Krótszy światłowód o kącie nachylenia 70 °z pełną rotacją 360 °pozwala na łatwiejszą polimeryzację zębów trzonowych. Lekka bezprzewodowa rękojeść o wadze 145g oraz ergonomiczny design pozwala na łatwą manipulację lampą w każdych warunkach. Łatwa wymiana akumulatora bez konieczności odsyłania lampy do serwisu. Wbudowany radiometr pozwala na kontrolę natężenia światła Łatwa wymiana przewodu zasilającego w stacji ładującej – bez konieczności wysyłania lampy do serwisu Wysoka wydajność akumulatora: > 200 cykli po 20 sec. (= 4000 sekund świecenia na jednym ładowaniu) Zintegrowany obwód bezpieczeństwa – wbudowany w akumulator (akumulator chroniona przed przegrzaniem)

Wyposażenie zestawu:
Rękojeść, 8mm światłowód, kapturek ochronny, stacja ładująca, przewód zasilający wraz z trzema różnymi przejściówkami

Gwarancja: 24 miesiące