Essentia Starter Kit / 7 x 2ml

Kompozyt do estetycznej odbudowy.

Cena nie podlega dodatkowym rabatom.

 • Producent:

  GC
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 995,00 zł brutto
 • Cena netto: 1 171,30 zł 1 265,00 zł
 • szt.

Światłoutwardzalny, nieprzepuszczalny dla promieni rtg uniwersalny kompozyt do estetycznej odbudowy warstwowej ze zredukowaną paletą odcieni.
Essentia, to innowacyjna koncepcja, która nie opiera się już na tradycyjnym kolorniku Vita®, lecz na prostym zestawie siedmiu odcieni stworzonych z myślą o naśladowaniu naturalnych zębów w każdym wieku pacjenta. Każdy odcień Essentia to unikalne połączenie zalet użytkowych i właściwości optycznych. Odcienie zębiny różnią się nasyceniem barwy i stopniem przezierności, odpowiednio do zmian zachodzących w naturalnej zębinie wraz z wiekiem pacjenta. Odcienie szkliwne zapewniają optymalną przezierność i wprowadzają efekt witalności do odbudowanych zębów. Liner maskujący dzięki płynnej konsystencji i wysokiej zawartości wypełniacza umożliwia pokrywanie cienką, opakerową warstwą niedoskonałości i przebarwień.

7 odcieni dla uzyskania 90% uzupełnień
3 odcienie zębiny dla zapewnienia nasycenia barwy i opakerowości: LD (jasna zębina), MD (średnia zębina), DD (ciemna zębina)
2 odcienie szkliwne dla zapewnienia przezierności i efektu witalności: LE (jasna szkliwo), DE (ciemne szkliwo)
1 odcień uniwersalny do wszystkich małych wypełnień i odbudów w odcinku bocznym: U (uniwersalny)
1 odcień maskujący do maskowania przebarwień: ML (liner maskujący)

 • Odcienie zębinowe & odcień uniwersalny:

Umiarkowana lepkość i doskonały efekt dopasowania koloru dzięki mikro-hybrydowej kompozycji. Odcień Uniwersalny jest bardziej gęsty dla łatwej aplikacji w odcinku bocznym.

 • Odcienie szkliwne:

Bardziej przezierne odcienie szkliwne nadają efekt witalności. Zapewniają wysoki połysk i wyższą odporność na ścieranie dzięki połączeniu ultradrobnych i prepolimeryzowanych wypełniaczy o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

 • Masking Liner:

Gęstość umożliwia iniekcję a perfekcyjna opakerowość maskowanie niedoskonałości. Ultradrobne cząstki wypełniacza są równomiernie rozproszone wewnątrz
matrycy żywicy dzięki wyjątkowej technologii obróbki powierzchni wypełniacza.

 

Dostępne opakowanie: Zestaw Starter:

7 strzykawek (2 ml), po jednej w odcieniu: LD; MD; DD; LE; DE; U; ML;
20 końcówek dozujących, akcesoria