Charisma Topaz Master Kit / 10 x 4g + Gluma Universal Bond 4ml

Nowość - Charisma Topaz - zestaw Master

Cena nie podlega dodatkowym rabatom.

  • Cena netto: 1 157,41 zł 1 250,00 zł
  • szt.

Charisma® Topaz – Innowacyjny materiał do wykonywania naturalnych uzupełnień w codziennej pracy.

Łatwa praca połączona z innowacyjną recepturą zapewnia wszechstronność estetyczną.
 
Marka Charisma zdobyła zaufanie na całym świecie za łatwość pracy, wysoką jakość i niezawodność w odbudowie uzupełnień. Uznaliśmy za logiczne połączenie cech materiałów Charisma w jednym produkcie. 
Uzyskany wynik spełni zarówno oczekiwania Twoje jak i Twoich pacjentów.
 
Charisma Topaz to światłoutwardzalny, widoczny na zdjęciach rtg nanohybrydowy kompozyt, zawierający cechy naszej unikatowej matrycy TCD. Niniejsza innowacyjna formuła, łączy w sobie łatwość opracowywania i nakładania kompozytu Charisma. 
Stanowi fundament uzupełnień charakteryzujących się naturalnym pięknem.
 
Łatwe opracowywanie.
- Miękka, ale nie lepka konsystencja kompozytu Charisma Topaz optymalizuje wydajność modelowania wypełnienia dzięki swojej zwiększonej stabilności.
- Wydłużony czas modelowania wypełnienia, nawet w świetle otoczenia jak i pod lampą roboczą, zapewnia możliwość łatwego, bezstresowego modelowania.
- System wypełniacza z nanocząsteczkami ułatwia polerowanie, zapewniając końcowy wynik w postaci wysokiego, długotrwałego połysku powierzchni kompozytu oraz duże zadowolenie pacjenta.
 
Wyjątkowe właściwości fizyczne.
- Niezawodność i jakość wypełnień wykonanych z kompozytu Charisma Topaz, to cechy będące kluczowymi czynnikami długotrwałych wypełnień. Opatentowana matryca TCD tego kompozytu łączy w sobie wysoką wytrzymałość mechaniczną z minimalnym skurczem, gdzie obie cechy stanową istotne właściwości, minimalizujące ryzyko pęknięć i wtórnej próchnicy.
- Dobra widoczność wypełnień na zdjęciach RTG umożliwia stawianie bezpiecznych i wiarygodnych diagnoz.
- Ponadto lekarz dentysta nie musi zmieniać swoich dotychczasowych nawyków zawodowych, ponieważ kompozyt Charisma Topaz jest kompatybilny ze wszystkimi konwencjonalnymi materiałami łączącymi i technikami stosowania.
 
Wszechstronne nakładanie warstw.
- Wybierz technikę nakładania jednowarstwową przeznaczoną do mniej złożonych wypełnień, ograniczając dzięki temu do minimum czynności przy odbudowie wypełnienia. 
- Technika nakładania wielowarstwowa jest odpowiednia w bardziej skomplikowanych przypadkach. Wybierz kolory spośród trzech kolorów przeziernych lub odcienie do zębów wybielanych.
- W przypadku kompozytu Charisma Topaz marginesy odbudowanych wypełnień są praktycznie niewidoczne.
 
Dostępne opakowanie:
Charisma® Topaz Syringe Master Kit + GLUMA® Bond Universal
Strzykawka 1 x 4 g w kolorach: A1; A2; A3; A3.5; B2; C2; CL; OL; OM; OD; 
1 x 4 ml bottle of GLUMA Bond Universal; 
1 x 2.5 ml syringe of GLUMA Etch 35 Gel; 
Kolornik, 
instrukcja nakładania warstw, 
karty obrazkowe