SuperPolish / 45g

SuperPolish to pasta do ostatecznego polerowania zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych.

  • Producent:

    Kerr
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 44,00 zł brutto
  • Cena netto: 41,67 zł 45,00 zł
  • szt.

SuperPolish to pasta do ostatecznego polerowania zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych. Umożliwia uzyskanie wysokiego połysku. RDA: 9,8; REA: 4,5

Cleanpolish jest wzmocnioną pastą profilaktyczną, która szybko i skutecznie oczyszcza zęby i powierzchnię wypełnień na bazie metalu. Zastosowanie w kolejnym etapie pasty Superpolish umożliwia uzyskanie rezultatów, które zadziwią nawet najbardziej wymagających pacjentów i profesjonalistów. Pasta ta nadaje lustrzany połysk powierzchniom oczyszczonym wcześniej, przy użyciu pasty Cleanpolish.

Ta prosta, dwuetapowa procedura umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni,  która spowalnia proces tworzenia płytki nazębnej, osadów i przebarwień. Gładka powierzchnia jest także elementem estetycznym, wpływającym na doskonały ostateczny połysk zębów i wypełnień/uzupełnień po zabiegu profilaktycznym. 

Pasty zawierają powszechnie stosowane, znane ze skuteczności środki ścierne, np. pumeks, węglan wapnia czy tlenek glinu. Działanie polerujące pasty Superpolish jest efektem obecności niewielkich cząstek tlenku glinu (RDA 9.8)

Cleanpolish i Superpolish są szczególnie polecane w przypadku pacjentów z przeciwskazaniami do stosowania fluoru. Obydwie pasty dostępne są w tubach i mają odświeżający, miętowy i anyżkowy smak.

Dostępne opakowanie: 45 g (tuba z pastą bez fluoru, smak anyżkowy).