Piaskarka ze skalerem Woodpecker PT-A

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

 

  • Cena netto: 11 944,44 zł 12 900,00 zł
  • szt.

Zestaw do profilaktyki - Skaler PAINLESS z piaskarką PERIO

 

PT-A  bezbólowy  skaler ultradźwiękowy  z piaskarką polecany do zabiegów skalingu: usuwanie kamienia nad dziąsłowego, usuwania plam, a także do zdejmowania  koron i mostów. Do zabiegów endo: przygotowanie, czyszczenie i nawadnianie kanałów korzeniowych, wsteczne przygotowanie kanałów   korzeniowych, kondensacja gutaperki,  Do zabiegów odbudowy: przygotowanie ubytku, wkłady korzeniowe, kondensacja amalgamatu.

Do zabiegów perio: skaling nad i pod dziąsłowy, leczenie przyzębia. Do zabiegów piaskowania; usuwanie płytki nazębnej, przygotowanie powierzchni przed klejeniem zamków, cementowaniem wkładów , koron i licówek, a także higieny.

PIASKARKA w PT-A Nowoczesne rączki z małą, wąską dyszą skupiającą strumień wypływu piasku. Wbudowany specjalny, innowacyjny system zabezpieczający przed zapchaniem dyszy. Trzyczęściowa konstrukcja rękojeści do piaskowania  jest łatwa do złożenia  i rozłożenia w celu czyszczenia i konserwacji,  do sterylizacji w autoklawie 134°C. Zbiornik  do piasku o specjalnej konstrukcji pozwalającej na całkowite wykorzystanie  proszku. Wielofunkcyjny sterownik nożny z trybem „BOOST".

BEZBÓLOWY SKALER ULTRADŹWIĘKOWY w PT-A System rozpoznaje wybraną końcówkę - i automatycznie przełącza na odpowiedni do niej tryb pracy. Bezbolesny skaling  dzięki małej amplitudzie i wysokiej częstotliwości drgań. Tipy do skalingu  ze stopu tytanu nie uszkadzają cementu ani szkliwa. Automatyczne podawanie wody-możliwe użycie  specjalnych  roztworów chemicznych, takich  jak nadtlenek wodoru, podchloryn sodu i chlorheksydyna. System automatycznego wyboru  częstotliwości do wybranego trybu pracy.Odłączana rękojeść  do sterylizacji w temperaturze  134℃.

Waga: 2,75 kg

Wymiary:: 330 mm × 280 mm × 120 mm

 

ZESTAW zawiera:

2 x rączka do skalingu

2x butelka 1400ml + 600ml do wody

1x pedał wielofunkcyjny „boost"

2x rączka do piaskowania 

2x pojemnik 300ml na piasek  

2x wężyk do wody i powietrza  

2x proszek do piaskowania  

13 x tipy tytanowe do skalingu: P33x1, P50Lx2, P50Rx2, P56x2, P59x2, P94x1, P95x1, E60x2