ProTaper Ultimate / 3-6 szt.

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

  • Producent:

    Dentsply Maillefer
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 134,26 zł 145,00 zł
  • szt.

Nowy system ProTaper Ultimate firmy Dentsply Sirona to kompletne rozwiązanie endodontyczne oraz połączenie najnowszej generacji pilników ProTaper, udoskonalonej dezynfekcji i dedykowanych produktów do obturacji, które razem zapewniają nieograniczoną efektywność procedury klinicznej. Wszystkie te elementy płynnie ze sobą współpracują tworząc jeden kompletny system, który obejmuje 3 kluczowe etapy każdego udanego leczenia endodontycznego: kształtowanie, oczyszczanie, obturację. Dodatkowo jest to pierwszy system endodontyczny Dentsply Sirona, który łączy w sobie trzy najbardziej zaawansowane stopy metali Dentsply Sirona: m wire, gold wire, blue wire. Wszystkie stopy metali charakteryzują się innymi właściwościami i dedykowane są do konkretnego kroku w procedurze leczenia endodontycznego.

ProTaper Ultimate to dalszy rozwój udanych ProTaper Universal i ProTaper Gold, zachowujący tę samą filozofię i podobną technikę w porównaniu z poprzednimi generacjami ProTaper, z silnymi dodatkowymi korzyściami, takimi jak zwiększona elastyczność, większa odporność na cykliczne zmęczenie i ulepszona prostota.

Kompletne rozwiązanie endodontyczne łączące najnowszą generację pilników ProTaper, ulepszoną dezynfekcję i dedykowaną obturację, które płynnie ze sobą współpracują. 

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie ProTaper Ultimate?

1 sekwencja Suwak-Shaper-Finishers
aby objąć pełen zakres sytuacji anatomicznych

Obturacja z idealnym dopasowaniem w 100% przypadków

Mniej odpadów i oszczędność czasu, ponieważ pierwszy stożek pasuje za każdym razem

Jeśli szukasz rozwiązania do leczenia endodontycznego, które łączy w sobie spójność, precyzję i wygodę w codziennej praktyce.

Rozwiązanie ProTaper Ultimate oferuje wszechstronność w przewidywalnym leczeniu pełnego zakresu anatomii.

  • Dedykowana ręczna wersja plików ProTaper Ultimate
  • Dostępne modele SX, Slider, Shaper i Finisher
  • Dostępne są dwa dedykowane finiszery pomocnicze do dużych i prostych kanałów
  • Kod kolorystyczny pasujący do silikonowych uchwytów