Varios Combi Pro 2

Od podanej ceny nie udzielamy dodatkowych rabatów.

 

  • Cena netto: 19 166,67 zł 20 700,00 zł
  • szt.

Varios Combi Pro2 to nowoczesne urządzenie typu 2 w 1, zaprojektowane w odpowiedzi na realne potrzeby klinicystów. Łączy funkcje skalera ultradźwiękowego i systemu piaskowania proszkowego, umożliwiając skuteczne zabiegi zarówno nad-, jak i poddziąsłowe. Dzięki unikalnemu podejściu konstrukcyjnemu, użytkownik ma możliwość pełnej personalizacji pracy w zależności od preferencji i stylu leczenia.

Urządzenie wyposażone jest w inteligentny panel sterowania, który automatycznie pokazuje tylko te funkcje, które są aktualnie potrzebne. Wbudowany podgrzewacz wody zwiększa komfort pacjentów wrażliwych na zimno, a funkcje automatycznego czyszczenia oraz tryb CLM (zgodny z wymogami europejskimi) gwarantują higienę i sprawne działanie urządzenia bez potrzeby demontażu.

Tytanowy skaler ultradźwiękowy, pokryty powłoką DURAGRIP, oferuje idealną równowagę między trwałością a komfortem pracy, a smukłe i precyzyjne końcówki piaskarki zapewniają doskonały dostęp nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w nową dyszę typu Jet Nozzle dla końcówki perio – umożliwiającą precyzyjną aplikację w zależności od wskazań.

Bezprzewodowy pedał nożny z funkcjami wielopoziomowej kontroli pozwala na dowolne ustawienie w przestrzeni zabiegowej bez ograniczeń kabli. Możliwość połączenia z wózkiem iCart Prophy2 (z opcjonalnym zestawem butelki z wodą) daje niezależność od instalacji wodociągowej – idealne rozwiązanie dla gabinetów mobilnych lub gabinetów z ograniczonym dostępem do wody.

Dzięki Varios Combi Pro2, zyskujesz kompleksowe, niezawodne narzędzie do profesjonalnej profilaktyki i leczenia periodontologicznego – przy zachowaniu pełnego komfortu pracy i bezpieczeństwa pacjenta.